İçeriğe geç
Anasayfa » Sample Page » Neler Yaparız? » Açık Hava Reklamcılığı

Açık Hava Reklamcılığı

CNC (FREZE) KESİM, AKRİLİK (PLEKSİGLAS) FOLYO KESİM, PASLANMAZ KROM, DEKUPE HARF, LAZER KESİM , PİRİNÇ, DİJİTAL BASKI, VİNİL GERME, NEON, POLİKARBON, STRAFOR, LOGO, KURUMSAL KİMLİK, DEKOTA, KUTU HARF, IŞIKLI TÜM UYGULAMALAR, TABELA İMALATI VE MONTAJI.

IŞIKLI & IŞIKSIZ TABELA

Tabelanız markanızın en önemli unsurudur. Işıklı ve ışıksız kutu harf veya tabelaya göre özel Seçeneklerle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

TOTEM & PİLON TABELA

Yol Panoları yer ve durum koşullarına göre projelendirilip imalat ve montajı kusursuzca etkin kadromuz tarafından yapılmaktadır.

DİJİTAL BASKI ÇEŞİTLERİ

Çeşitli Yüzeylere Baskı Yapabilen Makine Parkurumuzla İç Mekan ve Dış Mekan her türlü Folyo, Vinil, Kumaş Ve Çeşitli Ürünler Üzerine Baskı yapabilen makinelerimiz dahil olmak üzere Cam Gibi Sert Yüzeylere de Kaliteli Baskılar Yapabilen UV makine Parkurumuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

ÖZEL İMALAT

Özel tasarım uygulamaları gerilla pazarlama malzemeleri imalatı gibi bir çok alanda özel çizim ve projeleriniz itine ile üretilir. talep doğrultusunda özel projeler tasarlanıp üretilir ve uygulanır.

ÇATI PANOLARI snlsdjlkfjvsdklflkdfjffldjglkdjlkjsdlkjvlkdjgkldjglkdjlgkjdlkgjdlkjlkjgdlkjgdlkdjglkdjlkgjdlkjglkd.

DDDDD

İNŞAAT KAPATMALARI- PARAPETLER snlsdjlkfjvsdklflkdfjffldjglkdjlkjsdlkjvlkdjgkldjglkdjlgkjdlkgjdlkjlkjgdlkjgdlkdjglkdjlkgjdlkjglkd.

LIGTBOX snlsdjlkfjvsdklflkdfjffldjglkdjlkjsdlkjvlkdjgkldjglkdjlgkjdlkgjdlkjlkjgdlkjgdlkdjglkdjlkgjdlkjglkd.

akasdşlskfşlsdjgdgkdjşlskaslfsdkjghfjghdfglsskfsdkjfkldjgklskjdsjgıwfydjaksldaşksdvnbkyjfhajmkc<k<.vjlçlksnklcsjladsjflksfjksdjflksdjfkldjslkjfsdhgsdjklsdjflksdjgldjgıerjclidqmcne jfm wepmfkwe p fkjbdöıjşk jg